KUCHNIE NOWOCZESNE
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
KUCHNIE Z WYPOSAŻENIEM AGD
MEBLE WG PROJEKTU

INVENTE Meble kuchenne

INVENTE - to zespół ludzi, który dzięki staraniu o jakość i funkcjonalność tworzy meble kuchenne z pasją. Połączenie blisko 20 lat doświadczenia z najnowszą technologią CAD i CNC. Meble na wymiar, które produkujemy spełniają najwyższe normy jakościowe. Nowoczesna hala produkcyjna gwarantuje odpowiednie przygotowanie i przechowywanie Państwa mebli.

Specjalizujemy się w wykonaniu mebli kuchennych, ale dla naszych Klientów wykonujemy również meble dodatkowo co pozwala zachować kontynuację wzoru, koloru w całym domu. Wykonujemy również meble do pomieszczeń użyteczności publicznej, meble biurowe, restauracyjne, apteczne, hotelowe, meble gabinetowe - optyczne, stomatologiczne itp.


Proces zamówienia:

WYCENA

Wycenę przygotowujemy na podstawie przesłanych wymiarów. W tym celu warto skorzystać z zakładki na naszej stronie www zapytanie ofertowe. Można również przesłać zapytanie bezpośrednio na naszego e-maila invente(at)invente(dot)pl.

Ofertę przygotujemy w dwóch wersjach cenowych Basic i Premium. Ofertę na sprzęt agd przygotowujemy po późniejszym wykonaniu wizualizacji. Rozbieżność cenowa w sprzętach agd jest bardzo duża dlatego dostosujemy sprzęty do Państwa potrzeb jak i stylu kuchni.

POMIAR

Po akceptacji oferty umawiamy się na pomiar, który wiąże się z 300 zł zaliczką na poczet mebli.

WIZUALIZACJE

Po wykonanym pomiarze pomieszczenia potrzebujemy kilka dni na przygotowanie wizualizacji Państwa mebli. Szczegóły projektu ustalamy w naszym biurze, gdzie można zobaczyć na żywo ekspozycję mebli wraz ze sprzętem agd. Wizualizację otrzymują Państwo po podpisaniu umowy i wpłacie zaliczki.

UMOWA

Umowa w sposób szczegółowy opisuje zamówienia co daje Państwu bezpieczeństwo i gwarancję właściwego wykonania. Przy podpisaniu umowy prosimy o wpłatę 30% zaliczki.

TERMIN WYKONANIA

W zależności od materiałów i ilości przyjętych zamówień czas oczekiwania na meble wynosi od 8 do 20 tygodni.

PRZYŁĄCZA (prąd, gaz, wod-kan, wentylacja)

Po akceptacji projektu i wpłacie 30% zaliczki przygotowujemy propozycję przyłączy dla pomieszczenia kuchennego.

MONTAŻ

Nasi doświadczeni pracownicy zamontują Państwa meble z naciskiem na jakość, a nie szybkość montażu. Montaż kuchni w zależności od wielkości projektu to zazwyczaj 2-4 dni.

GWARANCJA

W zależności od wybranej wersji mebli jest możliwość uzyskania do 36 miesięcy gwarancji. Okucia firmy Blum sygnowane są "dożywotnią" gwarancją. Szczegóły w biurze handlowym.