KUCHNIE NOWOCZESNE
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
KUCHNIE Z WYPOSAŻENIEM AGD
MEBLE WG PROJEKTU

INVENTE Meble kuchenne

INVENTE - to zespół ludzi, który dzięki staraniu o jakość i funkcjonalność tworzy meble kuchenne z pasją. Połączenie 20 lat doświadczenia z najnowszą technologią CAD i CNC. Meble na wymiar, które tworzymy spełniają najwyższe normy jakościowe.

Specjalizujemy się w wykonaniu mebli kuchennych, ale dla naszych Klientów wykonujemy również meble dodatkowo co pozwala zachować kontynuację wzoru, koloru w całym domu. Wykonujemy również meble do pomieszczeń użyteczności publicznej, meble biurowe, restauracyjne, apteczne, hotelowe, meble gabinetowe - optyczne, stomatologiczne itp.


Proces zamówienia:

WYCENA

Wycenę przygotowujemy na podstawie przesłanych wymiarów. W tym celu warto skorzystać z zakładki na naszej stronie www zapytanie ofertowe. Można również przesłać zapytanie bezpośrednio na naszego e-maila invente(at)invente(dot)pl.

Ofertę przygotujemy w różnych wariantach materiałowych. Ofertę na sprzęt agd przygotowujemy po ustaleniu projektu mebli. Rozbieżność cenowa w sprzętach agd jest bardzo duża dlatego dostosujemy sprzęty do Państwa potrzeb jak i stylu kuchni.

Zobacz przykładowe wyceny kuchni

WIZUALIZACJE

Po akceptacji wyceny przygotujemy na podstawie rzutu koncepcyjnego wizualizację mebli, która wiąże się z 760zł zaliczką na poczet mebli kuchennych. Okres oczekiwania na wizualizacje mebli wynosi 7-21dni.

W cenie 760zł wykonujemy jeden projekt - wizualizację. Podana cena zawiera również dodatkową jedną wersję po ewentualnych uwagach – zmianach. Kolejne wersje / wizualizacje wiążą się z opłatą 50-100zł w zależności od wielkości projektu i ilości zmian.

Rysunki z propozycją przyłączy wiążą się z dodatkową wpłatą zaliczki 200zł na poczet mebli kuchennych.

UMOWA

Umowa w sposób szczegółowy opisuje zamówienia co daje Państwu bezpieczeństwo i gwarancję właściwego wykonania. Po podpisaniu umowy prosimy o wpłatę 50% zaliczki.

TERMIN WYKONANIA

W zależności od materiałów i ilości przyjętych zamówień czas oczekiwania na meble wynosi od 8 do 20 tygodni.

Istnieje możliwość rezerwacji terminu wykonania kuchni z dużym wyprzedzeniem, a wszelkie szczegóły w trakcie oczekiwania można swobodnie dograć bez obawy uciekającego terminu. Rezerwacja terminu wykonania kuchni wiąże się z zaliczką w kwocie 2000zł - wpłata ta pozwala nie tylko na samą rezerwacją terminu, ale również pozwala na przygotowanie niezbędnej dokumentacji (wizualziacji, rysunków przyłączy) oraz dokonania pomiaru*.

PRZYŁĄCZA (prąd, gaz, wod-kan, wentylacja)

Po akceptacji projektu przygotowujemy propozycję przyłączy dla pomieszczenia kuchennego.

POMIAR

Pomiary wykonujemy wysokiej jakości skanerem dlatego też pomieszczenie powinno być opróżnione, a  ściany, podłogi, sufit wykończone na gotowo.

Istnieje możliwość umówienia się na pomiar wstępny przed rozpoczęciem prac budwolanych, ale wiąże się on z opłatą w kwocie 480 zł*

*W odległości do 50km od Żor ( pomiary w większych odległościach wymagają indywidualnej kalkulacji)

MONTAŻ

Nasi doświadczeni pracownicy zamontują Państwa meble z naciskiem na jakość, a nie szybkość montażu. Montaż kuchni w zależności od wielkości projektu to zazwyczaj 3-5 dni.

W cenie również zabezpieczenie podłóg tekturą budowlaną, silikonowanie blatu, akrylowanie skrajnych elementów dochodzących do ścian, drzwiczki rewizyjne  umożliwiające dostęp do przyłączy przez ścianki mebli, odbiór śmieci pomontażowych jak i z opakowań sprzętów agd.

Montaż kończy się podpisaniem protokołu odbioru.

Końcowe malowanie pomieszczenia kuchennego powinno się odbyć po montażu.

GWARANCJA

W zależności od wybranej wersji mebli jest możliwość uzyskania do 36 miesięcy gwarancji. Okucia firmy Blum sygnowane są "dożywotnią" gwarancją. Szczegóły w biurze handlowym.