Kuchnie z pomysłem

Jak działamy

Pracę z klientem rozpoczynamy od konsultacji w naszym salonie wystawowym gdzie mają Państwo możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi jak i trendami wzorniczymi. Oprócz ekspozycji mebli, eksponujemy również sprzęt agd.
Zachęcamy do zabrania ze sobą wymiarów pomieszczenia kuchennego w celu przygotowania oferty i wstępnej oceny możliwości zabudowy.

Po akceptacji oferty konieczny jest nasz pomiar w Państwa pomieszczeniu.

Następnie potrzebujemy kilka dni na przygotowanie wizualizacji komputerowych, aby zaprojektować kuchnie piękną i bezpieczną według Państwa potrzeb.

Spotykając się ponownie w naszym salonie decydują Państwo, która z wersji przedstawionych jest idealna dla Państwa. Decydując się na ostateczne detale podsumowujemy zamówienie umową. Umowa i jej załączniki w których szczegółowo opisany jest zakres zamówienia daje Państwu bezpieczeństwo i gwarancje właściwej realizacji zamówienia.

Czas oczekiwania na meble w zależności od materiału i wyposażenia to okres od 6 do 12 tygodni. W tym okresie mają Państwo czas na dopasowanie przyłączy do zaprojektowanej kuchni. Niezbędne rysunki i wymiary dotyczące rozmieszczenia instalacji elektrycznej, kafelek, czy podwieszonego sufitu otrzymują Państwo bezpłatnie po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki 30%.

Montaż mebli i zamówionego u nas sprzętu agd wykona wyspecjalizowana ekipa, która dysponuje specjalistycznymi elektro-narzędziami zespolonymi z odkurzaczem. Czas trwania montażu to okres od 2 do 4 dni - wpływ na to ma złożoność i wielkość zamówienia. Nacisk kładziemy na jakość montażu, a nie szybkość.  Należy pamiętać, że przy montażu blatów kamiennych czas montażu wydłuża się o oczekiwanie na kamień - około 7 dni roboczych.

Z każdym dniem powiększa się grono zadowolonych klientów nie tylko na terenie Polski.

Zapraszamy do naszego punktu handlowego gdzie mają Państwo możliwość zapoznać się z naszą pełną ofertą.